Čistá instalace aplikace PDF-XChange

V případě, že se objeví problémy s aplikací PDF-XChange a selžou běžné postupy jako reset nastavení aplikace, je vhodné provést tzv. čistou instalaci. Při čisté instalaci je třeba odstranit všechny komponenty aplikace PDF-XChange z PC a to včetně záznamů v registru OS Windows. Čistá instalace často pomůže problémy definitivně vyřešit a to zejména v případě, že měl uživatel již dříve nainstalovanou některou ze starších verzí.

 

Postup pro čistou instalaci

Ad1  Oddinstalujte z PC všechny aplikace PDF-XChange včetně starších verzí.   

Ad2  V Průzkumníkovi Windows nebo jiném manažeru souborů (Total Commander, apod.) smažte složku Tracker Software. Případně další složky, kam byly aplikace PDF-XChange instalovány v minulosti. 

 

Ad3  Proveďte restart PC.

Ad4  Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu Start a zde vyberte volbu Hledat.

Do vyhledávací pole zadejte klíčové slovo regedit. Tím najdete tzv. Editor registru.

 

Ad5  Poté klikněte pravým tlačítkem myši na název aplikace Editor registru a z kontextového menu vyberte volbu Spustit jako správce.

  

 

Ad6  Poté dojde ke spuštění Editoru registru. Měli byste vidět zhruba toto:

 

Ad7  Rozklikněte HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE a zde smažte složku Tracker Software.

Ad8  Stejným způsobem rozklikněte HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE a zde opět smažte složku Tracker Software

Ad9  Proveďte restart PC a po restartu nainstalujte poslední verzi aplikace PDF-XChange. Po instalaci opět proveďte znovu restart PC. Tím by měla být čistá instalace dokončena.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení