Deaktivace licence z daného zařízení

V souvislosti s novým systémem správy licencí pro aplikace PDF-XChange 9, je nyní nutné kromě přidání licenčního klíče také aktivovat licenci pro dané zařízení.

Počet aktivací (zařízení) se nyní zaznamenává na licenční server a při překročení počtu aktivací (zařízení), je možné buď dokoupit další licence nebo deaktivovat některé ze stávajících zařízení. Níže najdete postup, jak deaktivovat licenci z konkrétního zařízení.

Poznámka: Aktivace a deaktivace pro konkrétní zařízení (PC, notebook) se netýká multilicencí nad 50 uživatelů. Stačí tedy jen přidat licenční klíč.

 

Postup

Ad1  Deaktivaci je třeba provést z Vašeho uživatelského účtu u výrobce aplikace PDF-XChange (Tracker Software). Pokud si nejste jistí, zda ho máte vytvořený či nikoliv, napište na naši podporu.  

Uživatelský účet pro správu licence PDF-XChange najdete na adrese: https://www.tracker-software.com/login

Zde se přihlásíte ke svému uživatelskému účtu pomocí e-mailu a hesla a poté stisknete tlačítko Log in

Pokud si přejete, abychom Vám účet vytvořili, tak nám také napište. Po registraci na Váš e-mail přijde automaticky heslo pro přihlášení k Vašemu účtu.

Pokud heslo neznáte, nechte si heslo poslat kliknutím na odkaz Forgot Your Password? 

 

Ad2  Pro přihlášení do svého uživatelského účtu a své licenční klíče uvidíte v sekci Your Products & Serial Keys viz obrázek níže.

Pro deaktivaci licence stiskněte tlačítko Activations List (Seznam aktivací) zcela napravo ve sloupci Actions (Akce). 

 

Ad3  Následně se zobrazí seznam zařízení, na kterých je Váš licenční klíč aktivován. Zařízení deaktivujete pomocí tlačítka Deregister. Tím je deaktivace dokončena.