Správa licence (verze V9 a novější)

Od verze 9 je k dispozici správa licencí. Nově se všechny aktivace (zařízení) zaznamenávají na licenční server a každý uživatel může aplikaci využívat maximálně na 2 zařízeních

Pokud je třeba zařízení vyměnit nebo byl překročen maximální počet aktivací (zařízení), je třeba deaktivovat licenci z původního zařízení nebo dokoupit další licenci. Níže najdete postup, jak deaktivovat licenci z konkrétního zařízení.

V další části této stránky najdete postup, jak vytvořit nový uživatelský účet pro správu licence.

icons8-idea-30 Od verze 9.0.354.0 není deaktivace nutná u multilicencí pro 25 a více uživatelů. 


1. Správa licence - deaktivace licence z konkrétního zařízení

Ad1  Deaktivaci je třeba provést z Vašeho uživatelského účtu na licenčním serveru u výrobce (Tracker Software Products). Pokud si nejste jistí, zda uživatelský účet vytvořený, tak prosíme napište na náš helpdesk

icons8-idea-30 Pokud jste si jistí, že uživatelský účet nemáte, můžete si ho vytvořit podle tohoto postupu.

Ad2  Správa licence k aplikacím PDF-XChange V9 je dostupná online na adrese https://www.tracker-software.com/login

Na této stránce se přihlásíte ke svému uživatelskému účtu pomocí Vašeho e-mailu (Email address) a hesla (Password) a poté stisknete tlačítko LOGIN.

 

icons8-idea-30 Pokud již účet na licenčním serveru máte, ale neznáte heslo, nechte si ho poslat kliknutím na odkaz FORGOT YOUR PASSWORD. V sekci Password Recovery pak zadejte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko RESTORE PASSWORD. Poté bude heslo odesláno automaticky na Vaši e-mailovou adresu.

Ad3  Pokud jste se úspěšně přihlásili na licenční server, měli byste v záložce Your Products & Serial Keys vidět své licenční klíče.

  • Pokud chcete deaktivovat licenci z konkrétního zařízení, tak stiskněte tlačítko ACTIVATION LIST na pravé straně panelu s Vaší licencí.

spravalicence1

 

Ad4  Po stisknutí tlačítka ACTIVATION LIST uvidíte seznam zařízení, na kterých je Váš licenční klíč aktivován včetně data aktivace. Zařízení z konkrétního zařízení jednoduše deaktivujete stisknutím tlačítka Deregister. Tím je deaktivace dokončena. Nyní máte uvolněnou aktivaci pro další zařízení.

 


2. Vytvoření uživatelského účtu

V této sekci najdete návod, jak si vytvořit uživatelský účet pro správu licence a deaktivovat licenci z některého ze zařízení.

Ad1  Uživatelský účet si můžete vytvořit na licenčním serveru https://www.tracker-software.com/account/register 

  • Pro úspěšné vytvoření uživatelského účtu je nejprve nutné zkopírovat Váš licenční klíč do políčka Serial key / Activation code.
  • Pokud jste licenční klíč zkopírovali do příslušného políčka, je ještě nutné zaškrtnout políčko I'm not a robot.
  • Nakonec stiskněte tlačítko REGISTER NEW ACCOUNT.

 

Ad2  Nyní je třeba zadat údaje pro přihlášení (platný e-mail a heslo) a následně také Vaše údaje nutné pro registraci. 

  • Po zadání všech nutných údajů stiskněte tlačítko REGISTER ACCOUNT.
  • Poté bude vytvořen nový uživatelský účet a na zadaný e-mail bude zasláno potvrzení o registraci Vašeho licenčního klíče.
  • Nyní můžete spravovat Vaši licenci na licenčním serveru https://www.tracker-software.com/myaccount

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení