Správa licence - deaktivace licence

Od verze V9 je k dispozici správa licencí.

  • Nově se všechny aktivace (zařízení) zaznamenávají na licenční server a každý uživatel může aplikaci využívat maximálně na 2 zařízeních
  • Pokud je třeba zařízení vyměnit nebo byl překročen maximální počet aktivací (zařízení), je třeba deaktivovat licenci z původního zařízení nebo dokoupit další licenci. Níže najdete postup, jak deaktivovat licenci z konkrétního zařízení.
  • Deaktivaci můžete provést z libovolného zařízení připojeného k internetu.

icons8-idea-30 Od verze 9.0.354.0 není deaktivace nutná u multilicencí pro 25 a více uživatelů. 


Správa licence - deaktivace licence z konkrétního zařízení

Ad1  Deaktivaci je třeba provést z Vašeho uživatelského účtu na licenčním serveru u výrobce (Tracker Software Products). Pokud si nejste jistí, zda uživatelský účet vytvořený, tak prosíme napište na náš helpdesk

icons8-idea-30 Pokud jste si jistí, že uživatelský účet nemáte, můžete si ho vytvořit podle tohoto postupu.

Ad2  Správa licence k aplikacím PDF-XChange je dostupná online na adrese https://www.pdf-xchange.com/login

Na této stránce se přihlásíte ke svému uživatelskému účtu pomocí Vašeho e-mailu (Email address) a hesla (Password) a poté stisknete tlačítko LOGIN.

 

icons8-idea-30 Pokud již účet na licenčním serveru máte, ale neznáte heslo, nechte si ho poslat kliknutím na odkaz FORGOT YOUR PASSWORD. V sekci Password Recovery pak zadejte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko RESTORE PASSWORD. Poté bude heslo odesláno automaticky na Vaši e-mailovou adresu.

Ad3  Pokud jste se úspěšně přihlásili na licenční server, měli byste v záložce Your Products & Serial Keys vidět své licenční klíče.

  • Pokud chcete deaktivovat licenci z konkrétního zařízení, tak stiskněte tlačítko ACTIVATION LIST na pravé straně panelu s Vaší licencí.

spravalicence1

 

Ad4  Po stisknutí tlačítka ACTIVATION LIST uvidíte seznam zařízení, na kterých je Váš licenční klíč aktivován včetně data aktivace.

  • Zařízení z konkrétního zařízení jednoduše deaktivujete stisknutím tlačítka DEREGISTER. Tím je deaktivace dokončena. Nyní máte uvolněnou aktivaci pro další zařízení.

 

 

Zpět do obchodu