Z důvodu nemoci je dne 8.12.2023 mimo provoz telefonní linka. Děkujeme za pochopení.

Technická podpora

Ke všem zakoupeným softwarovým licencím je k dispozici technická podpora 5 dní v týdnu, kterou zajišťují naši vyškolení specialisté. Vaše požadavky se snažíme řešit co nejrychleji a využíváme k tomu moderní komunikační prostředky. Někdy se vám nemůžeme věnovat telefonicky, tak to prosíme zkuste e-mailem nebo přes kontaktní formulář.

Pokud nás budete kontaktovat e-mailem nebo přes online chat, tak prosím při zadání požadavku zkopírujte do zprávy cca prvních 10 znaků Vašeho licenčního klíče. Před telefonickým hovorem si připravte Váš licenční klíč pro ověření. Bez licenčního klíče nebudou řešeny žádné technické záležitosti. 

 

Než nám napíšete nebo zavoláte...

  • Pokud se aplikace chová nestandardně a máte aktivní maintenance, nainstalujte si poslední verzi produktu. Je možné, že je tam problém odstraněn. 
  • Pokud nepomohlo řešení z předchozího bodu, zkuste provést tzv. Reset nastavení aplikace - menu Soubor > Správa nastavení > Reset nastavení.
  • Podívejte se také prosím na Blog nebo do manuálu. Je možné, že tam najdete řešení Vašeho problému.
  • Podívejte se prosím do sekce Nejčastější dotazy na této stránce.

 

Nejčastější dotazy (FAQ)

Do vytvořených nebo uložených souborů PDF se vkládají do rohů demo značky

Při instalaci není akceptován můj licenční klíč, jak mám postupovat?

V PDF dokumentu nelze editovat text, kde je problém?

Jak mohu deaktivovat licenci z nefunkčního zařízení?  

Jak provést tzv. čistou instalaci aplikace PDF-XChange?

 

 

Kontakty na podporu

Specialisty technické podpory můžete kontaktovat prostřednictvím níže uvedených kanálů. Pokud nám napíšete na e-mail nebo přes kontaktní formulář, reagujeme i mimo pracovní dobu a o víkendech. 

Před zahájením komunikace nebo odesláním požadavku si prosíme připravte Váš licenční klíč. Bez licenčního klíče nebudou řešeny žádné technické záležitosti. 

Po spuštění aplikace Supremo (Supremo.exe) nám pošlete e-mailem číslo Vaše ID a Heslo a my se k Vám připojíme.

 

Zpět do obchodu