Licencování aplikací PDF-XChange

V tomto článku najdete informace o způsobu licencování aplikací PDF-XChange. Všechny licence jsou distribuovány elektronicky - zasláním licenčního klíče na e-mail zákazníka. 

 

Jakou platnost má licence?

Licence má neomezenou platnost, jde o tzv. trvalou licenci (perpetual license). Volitelně je možné dokupovat upgrady (maintenance).

 

Kolik licencí potřebuji?

Potřebujete tolik licencí, kolik uživatelů bude aplikaci používat (per seat). Pokud bude aplikaci PDF-XChange používat 5 uživatelů, potřebujete licenci pro 5 uživatelů.

 

Na kolika zařízeních mohu PDF-XChange provozovat?

Každý uživatel může aplikace PDF-XChange provozovat na maximálně 2 zařízeních (například PC + notebook). Pokud tedy zakoupíte licenci například pro 3 uživatele, mohou tito 3 uživatelé používat aplikaci na celkem 6 zařízeních. Neplatí to opačně.

 

Je licence přenositelná?

Ano, licence je přenositelná a nezávislá na konkrétním zařízení

  • Přenositelnost verze 8, 7, 6 a 2012: Aplikaci stačí oddinstalovat z původního zařízení a nainstalovat na nové zařízení + přidat licenční klíč.
  • Přenostitelnost verze 9: Aplikaci je třeba deaktivovat z původního zařízení a nainstalovat + aktivovat na novém zařízení. 

Provozujeme terminálový server, kolik potřebujeme licencí?

Licencování je tzv. Per-seat, takže potřebujete tolik licencí, kolik uživatelů bude s aplikací pracovat. Na rozdíl od licencování Concurrent User nezáleží na počtu aktuálně připojených uživatelů. Licencování Concurrent User není v souladu s Licenčními podmínkami (EULA).

 

Jak rychle poznat, který produkt mám?

Poznáte to podle 5-ti místného předčíslí Vašeho unikátního licenčního klíče viz přehled níže.

PVP90, PVP80, PVP70, PVP60, PVP20 - PDF-XChange Editor

PEP90, PEP80, PEP70, PEP60 - PDF-XChange Editor Plus

PEP90, PXP80, PXP70, PXP60, PXP50, PXP40, PXP30 - PDF-XChange PRO

PTL90, PTL80, PTL70, PTL60, PTL40 - PDF-Tools

 

V případě, že si nejste jistí jakou licenci zakoupit, tak nás kdykoliv kontaktujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení