Vytvoření souboru DUMP pro řešení havárií a sekání aplikace

V případě, že dochází v aplikaci PDF-XChange Editor (Plus) k havárii nebo zamrzání během některých operací a nepomáhá reset nastavení nebo reinstalace, je nutné pro opravu vytvořit tzv. DUMP soubor. Níže najdete instrukce, jak tento soubor vytvořit. Soubory DUMP bývají obvykle rozsáhlé, takže pro zaslání využijte například služby jako Uchovna.cz apod.

Vytvoření DUMP souboru v případě havárie aplikace

Tento postup využijete v případě, že dochází k havárii aplikace při spuštění některé z operací. Omluvte prosím dočasnou nedostupnost obsahu.

 

Vytvoření DUMP souboru při zamrzání aplikace

Tento postup využijete v případě, kdy dochází k zamrzání a sekání aplikace. Soubor DUMP musí být vytvořen když je aplikace PDF-XChange Editor spuštěna a kdy se objevuje problém se zamrzáním.

Ad1  Spusťte Správce úloh současným stisknutím kláves CTRL+Shift+Esc

Nyní v PDF-XChange Editoru provedeme operaci, která způsobuje zamrzání aplikace a až aplikace zamrzne (zasekne se), tak přejdeme zpět do Správce úloh.

 

Ad2  Nyní vytvoříme soubor DUMP. Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu aplikace PDF-XChange Editor a v kontextovém menu vyberte volbu Vytvořit soubor výpisu.

 

Ad3  Nyní dojde k vytvoření souboru DUMP (může to trvat i několik minut). Poté se zobrazí dialogové okno s umístěním a názvem souboru DUMP.

Stisknutím na tlačítko Otevřít umístění souboru přejděte do složky s DUMP souborem a zde najděte uvedený soubor PDFXEdit.DMP (soubor se může samozřejmě jmenovat jinak).

Ad4  Soubor PDFXEdit.DUMP (nebo soubor s podobným názvem a příponou *.dmp) odešlete na náš e-mail podpora@pdfxchange.cz nebo případně soubor nasdílejte či odešlete přes službu Uschovna.cz.

Zpět do obchodu