Verze 10.1.1.381 (19 září 2023)

Dne 19.9.2023 byla vydána verze 10.0.1.381. Obsahuje jako vždy nové funkce, dílčích vylepšení a opravy chyb. 

Pro bezplatný přechod na tuto verzi je nutné mít maintenance platnou minimálně do 19.9.2023.    

 

Legenda

tlacitkoplus   Nová funkce

tlacitkoopraveno  Oprava chyby nebo vylepšení stávající funkce

tlacitkovevyvoji  Funkce je ve vývoji

tlacitkokritickachyba  Oprava kritické chyby nebo prevence potenciálně nebezpečné situace nebo zranitelnosti

(T# xxxx)  Číslo ticketu/požadavku na technické podpoře

 


PDF-XChange Editor V10/Plus (PDF-XChange PRO V10) 

tlacitkoplus    Konverze do PDF/A: definitivně vyřešen problém s konverzí PDF 1.4 do PDF/A-2b a 3b. Nově se zobrazuje verze PDF 1.7. PDF/A-2b resp. 3b.

tlacitkoplus    Přidány funkce zásad skupiny (Group Policy), které umožňují/zabraňují otevírání konkrétních adres URL v souborech PDF.   

650898d880d80-TrustedUntrustedSites

 

tlacitkoplus    Přidány možnosti zásad skupiny (Group Policy), které určují, které akce jsou k dispozici pro seznamy sériových klíčů.

tlacitkoplus    Implementována metoda richMediaAnnot.callAS.

  

 

Opravy chyb a vylepšení  

tlacitkoopraveno   Změnil se způsob, jakým zacházíme se zobrazováním Místa“ Předchozí přidání Místa prostřednictvím klíčů registru vedlo k opakovaným výskytům tohoto Místa v uživatelském rozhraní po restartu aplikace. S takovými „Místy“ nyní zacházíme správně a zobrazujeme je pouze jednou.

tlacitkoopraveno   Opraven problém se zvýrazněním výsledků hledání v panelu Hledat.

tlacitkoopraveno   Fixed an issue with a 'ghost' text box that may appear inside the Comments Pane when users click repeatedly on the page using the TextBox/Typewriter tools. 

tlacitkoopraveno  Opraven vzácný problém s automatizací uživatelského rozhraní, který by mohl způsobit desynchronizaci mezi uživatelským rozhraním aplikace a externí aplikací pro čtení obrazovky.

tlacitkoopraveno   Opraven problém s ukládáním nastavení při volbě Nový dokument z kontextového menu v Průzkumníkovi Windows. 

tlacitkoopraveno   Opraveno několik problémů a potenciální pád aplikace související s používáním „Drag and Drop“ na kartách dokumentů při jejich přesouvání mezi různými hlavními okny.

tlacitkoopraveno   Made a minor fix to enable image options in the context menu of the 'Edit Objects' tool in cases where the tool is activated immediately after the image is selected using the 'Select Text' tool.

tlacitkoopraveno   Handled a special case observed when a user changed the layout of the monitors in a way that resulted in the main window opening outside of the existing monitors. (There had been a monitor at that location, but it was taken away, or repositioned in the monitor layout). Now the position of the main window has been corrected to guarantee visibility in all cases.

tlacitkoopraveno   Improved navigation via the 'Tab' key in the Preferences, DocumentProps, and DocumentMetadata dialog boxes, and fixed a minor bug with handling the 'Tab' key inside the ribbon UI's 'File' menu.

tlacitkoopraveno   Opraven problém při použití OCR u skenovaných dokumentů, jejichž stránky obsahují speciální monochromatickou nebo tenkou masku u obrázků. 

tlacitkoopraveno   Opraven problém s kopírováním textu, který obsahuje symboly '\t'(0x0A).  Nyní jsou tyto symboly nahrazeny mezerami. (T# 6602).

tlacitkoopraveno   Opraven problém s otevíráním dialogu pro přihlášení do DropBoxu pokaždé při otevření souboru. 

tlacitkoopraveno   Opravena chyba, která umožňovala přidatí více účtů služby DropBox.

tlacitkoopraveno   Zvýšen maximální limit velikosti stránek z 200 na 300 palců. 

tlacitkoopraveno   Zvýšen kontrast mezi barvou zvýraznění a textem uvnitř rozbalovacího seznamu panelu Rychlé spuštění.   

 

PDF-XChange Printer Standard (PDF-XChange PRO V10)

Žádné nové funkce ani vylepšení.   

 

PDF-Tools V10 (PDF-XChange PRO V10)

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost obsahu. 

  

Modul Enhanced OCR (edice Plus a PRO)

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost obsahu.     

   

 

Datum poslední aktualizace: 19.9.2023

Zpět do obchodu