Manuál PDF-XChange Standard

PDF-XChange Standard V6

PDF-XChange Standard V6 je poslední verzí oblíbené virtuální tiskárny pro vytváření standardizovaných PDF dokumentů pomocí tisku z jakékoliv aplikace. PDF-XChange Standard V6 obsahuje optimalizovaný engine, který výrazně zvyšuje kvalitu konverze do formátu PDF pro obsažené obrázky a textový obsah. Vytvořené soubory PDF odpovídají originálu a současně mají menší velikost při výborné kvalitě, což umožňuje rychlejší stahování/nahrávání a snižuje nároky na velikost úložiště. 

PDF-XChange Standard V6 se nainstaluje jako tzv. virtuální tiskárna, která generuje plně kompatibilní, nativní PDF soubory, které splňují průmyslové standardy. Vytvářené PDF soubory jsou prohledavatelé, což výrazně zvyšuje efektivitu při vyhledávání, výběru a editaci těchto souborů.

StandardV6-ikona

 

Po instalaci PDF-XChange Standard V6 stačí zvolit otevřít požadovaný dokument v příslušné aplikaci a vytisknout ho na virtuální tiskárnu PDF-XChange Standard V6. Místo na papír se pak dokument vytiskne do formátu PDF. Pomocí detailního nastavení výstupu do PDF můžete nastavit celou řadu parametrů, které Vám pomohou vytvořit takové PDF, které bude nejen odpovídat zdrojovému dokumentu, ale bude obsahovat i další obsah (záhlaví nebo zápatí, digitální podpis, ochranu heslem, vodoznaky apod.)

PDF-XChange Standard V6 nevyžaduje pro svůj běh žádné další zásuvné moduly nebo aplikace. Doporučujeme doinstalovat bezplatný prohlížeč PDF-XChange Editor Free, který Vám umožní snadno a rychle prohlížet vytvořené soubory PDF. 

Virtuální tiskárna PDF-XChange Standard V6 je také součástí SW balíku PDF-XChange PRO V6.

Pro spotřebitele

Subjekt pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: http://adr.coi.cz

On-line řešení spotřebitelských sporů:
http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Evidence tržeb (EET)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Platby bankovním převodem elektronické evidenci tržeb nepodléhají.

Kontakty

TERAGON Group v.o.s.
V.Rabase 402/10
37010 České Budějovice 3
Česká republika

IČ: 26018101
DIČ: CZ26018101

Po-So: 8:30 - 16:30h

+420 608 209 804

obchod@pdfxchange.cz

Virtuální provozovna: www.pdfxchange.cz

Novinky

Chci být informován o nových verzích

JoomShaper